Kategorie
Hobby

Atlasy do ćwiczeń do zaawansowanych treningów siłowych

Wysokiej jakości atlasy do ćwiczeń stanowią rozbudowany sprzęt, przeznaczony do zaawansowanego treningu siłowego. Urządzenia tej kategorii można dopasować do powierzchni użytkowej sali treningowej.

Osoby planujące rozwinięcie swojej muskulatury, a także zadbanie o szczupłą i atrakcyjną sylwetkę, mogą rozpocząć trening przy pomocy takich urządzeń, jak atlasy do ćwiczeń. Są one dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. w różnych konfiguracjach i zakresie cenowym. Polecane przez nas atlasy do ćwiczeń mogą składać się z ławek, przeznaczonych do wyciskania leżąc, a także ćwiczeń siłowych w pozycji półsiedzącej lub siedzącej, z odpowiednio dobranym obciążeniem. Nowoczesne atlasy do ćwiczeń z naszego asortymentu zostały stworzone także do treningu podciągania się na drążku. Umiejętność ta jest przydatna dla osób ubiegających się o przyjęcie do Szkół Sportowych, formacji wojskowych, straży pożarnej czy policji.

Atlasy do ćwiczeń w różnych wersjach do wyboru

Suwnica Smitha atlas wielofunkcyjny X2 HMS

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się atestowany i certyfikowany sprzęt sportowy, dedykowany ćwiczeniom siłowym. Do tej kategorii należy z pewnością suwnica Smitha. To urządzenie składające się z wielu połączonych ze sobą elementów. Dzięki nim można wzbogacić trening o dodatkowe ćwiczenia. Tym co wyróżnia takie urządzenie, jak suwnica Smitha jest przede wszystkim możliwość konfigurowania przeprowadzanego treningu. Zespolony mechanizm przesuwny z gryfem i systemem asekuracji gwarantuje, że suwnica Smitha jest bezpieczna, nie tylko dla profesjonalnych kulturystów, ale również amatorów sportów siłowych.

Czytaj więcej: Ławeczka do ćwiczeń przyda się przy podnoszeniu ciężarów

Efektywny trening siłowy może zagwarantować suwnica Smitha. To sprzęt, dzięki któremu możliwa jest jednoczesna praca nad górnymi i dolnymi partiami mięśniowymi.