Kategorie
Dywany Wystrój wnętrz

Chodniki dywanowe i ich zalety

Nowoczesne chodniki dywanowe to produkty, które zachwycają swoim wzornictwem, jak również estetyką wykonania. Mogą znaleźć się w holu, korytarzu lub przedpokoju.

Wysokiej jakości chodniki dywanowe to produkty z naszej najnowszych kolekcji. Wyróżniają się one efektownym wzornictwem i oryginalną kolorystyką. Dzięki temu można je wkomponować w aranżację pomieszczenia, znajdującego się w domu, mieszkaniu lub w biurze. Proponowane przez nasz sklep chodniki dywanowe to łatwe do czyszczenia produkty, wykonane z włókien polipropylenowych.

Chodniki dywanowe z włókien frise Super Soft

Tureckie chodniki dywanowe, które można znaleźć w naszym asortymencie, posiadają runo o różnej wysokości. Oferujemy produkty przypominające popularne włochacze. To chodniki dywanowe jednokolorowe, wykonane z elektrostatycznych włókien polipropylenowych typu frise Super Soft. Runo z bardzo miękkiej przędzy typu Frise ma doskonałe właściwości izolacyjne.

Jakie zalety mają chodniki dywanowe typu headset?

Osoby, którym zależy na optycznym powiększeniu pomieszczenia, mogą zdecydować się na chodniki dywanowe w jasnych kolorach. Oferujemy produkty znanych i cenionych marek w pastelowych barwach. To modne i trwale chodniki dywanowe, które mogą być wykonane w technice tkania typu headset, to znaczy z uszlachetnionej przez termiczną stabilizację przędzy polipropylenowej.

Wytrzymałe i eleganckie chodniki dywanowe to produkty, które mogą być dekoracją przedpokoju czy przestronnego holu. Produkty te wyróżniają się bardzo starannym wykonaniem z przędzy polipropylenowej lub włókien typu headset czy frise super soft.

Dodaj komentarz