Kategorie
Dywany Wystrój wnętrz

Chodniki– ozdoba i zabezpieczenie podłogi

Dane kontaktowe:

strona www: https://dywany-za-grosze.pl/chodniki2.html

Nowoczesne i estetycznie wyglądające chodniki – ozdoba i zabezpieczenie podłogi, to produkty wyróżniające się bogatym wzornictwem i kolorystyką. Wyroby te są przystosowane do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu i z ogrzewaniem podłogowym.

Coraz więcej właścicieli domów, mieszkań i pomieszczeń biurowych, poszukuje eleganckich i solidnie wykonanych dywanów do holu lub przedpokoju. Wyrobami, które idealnie spełnią to zadanie są różnego typu chodniki. Oferowane przez nas produkty będą ozdobą pomieszczenia, ale także zabezpieczeniem podłogi. Proponujemy antypoślizgowe chodniki podgumowane, wyroby z efektem 3D, jak również chodniki dywanowe i z wysokim runem.

Modne chodniki– ozdoba i zabezpieczenie podłogi w każdym domu

Dostępne w naszym sklepie internetowym dywany-za-grosze.pl, modne chodniki podgumowane, doskonale nadają się do holów, przedpokojów i miejsc o dużym natężenie ruchu oraz z ogrzewaniem podłogowym. Produkty te posiadają spód pokryty gumową, dzięki czemu nie ulegają przesuwaniu w trakcie stąpania po nich. Podgumowane chodniki sznurkowe to alternatywa tradycyjnych wycieraczek.

Wysokiej jakości chodniki włochate

W naszym asortymencie znajdują się także nowoczesne chodniki włochate. To produkty tylu Shaggy, wykonane ze specjalnie dobranej przędzy, przypominającej plusz. Doskonale odnajdą się one w sypialniach, salonach i innych pomieszczeniach domowych. Proponujemy chodniki Shaggy w różnych wersjach kolorystycznych i w kilku wysokościach runa.

Modne chodniki z naszej oferty, są wykonane z wysokiej jakości przędzy. Wyroby te idealnie wpiszą się, zarówno w pomieszczenia biurowe, jak i w prywatne.