Kategorie
Piece do pizzy i chleba

Deflektor do pieca wspomogą prace pieca

Oryginalny deflektor do pieca to produkt dostępny z wygodnym uchwytem. Posiada on odpowiednio dobrane wymiary, dzięki czemu można go dopasować do wybranego urządzenia grzewczego.

Wysokiej jakości deflektor do pieca to akcesorium, w które powinno być wyposażone każde urządzenie grzewcze. Produkt ten ma za zadanie rozwijać płomienie i pomagać się w dopalaniu gazów, powstałych podczas procesu spalania materiałów opałowych. Dzięki temu nie dochodzi do nagromadzenia się ich w piecu/ kotle, co mogłoby w konsekwencji doprowadzić do ryzyka wybuchu, a także obniżenia sprawności energetycznej, wydajności i bezpieczeństwa używania wybranego pieca bądź też kotła. Proponowany przez nas deflektor do pieca to akcesorium wykonane z najlepszej jakości materiałów, co stanowi potwierdzenie jego trwałości i przydatności. Produkt ten należy umieścić nad paleniskiem pieca lub kotła. To wyrób, który nosi też nazwę promiennika bądź też rozbijaczka płomieni.

Deflektor do pieca lub kotła

Płyta paleniskowa ACC-BD

W asortymencie naszego sklepu internetowego znaleźć można deflektor do pieca, który jest dostępny w różnych rozmiarach. Kształt i wagę konkretnego deflektora należy dobrać do budowy i mocy posiadanego pieca lub też kotła. Warto wspomnieć, że deflektor do pieca, który jest dostępny w naszej stałej ofercie, przypomina wypukłą soczewkę bądź dysk. Można zdecydować się także na produkty w kształcie prostokątnym lub o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Wyroby płaskie lub płasko wypukłe mają zastosowanie w piecach o małej bądź też średniej mocy, z kolei prostokątne rozbijacze płomieni, stosowane są w kotłach o wysokiej wydajności, przeznaczonych do użytku przemysłowego. Dostępny w naszej ofercie deflektor do pieca może być montowany we wkładach kominkowych, znajdujących się w domach, mieszkaniach lub też w pomieszczeniach firmowych. Oferujemy produkt ceramiczny o wysokich właściwościach izolacyjnych.

Zobacz również: Akcesoria do pieca chlebowego

Wysokiej jakości deflektor do pieca to skuteczne w działaniu akcesorium, mające na celu rozbijanie płomieni. Produkt ten zapobiega nagromadzeniu się strumienia płonących gazów.