Kategorie
Dywany

Dywany Fryz to modna podłoga Twojego salonu

Produkowane w najlepszych fabrykach w Polsce lub w Europie dywany fryz to produkty, które urzekają swoimi walorami estetycznymi. Wyroby te są łatwe do czyszczenia, jak również zabezpieczone przed strzępieniem ich krawędzi. Pełną ofertę oferowanych dywanów można znaleźć w naszym sklepie.

Modne dywany fryz mogą zdobić mieszkania, domy, jak również gabinety do pracy. Produkty te są bardzo popularne z uwagi na wiele zalet, jakimi się wyróżniają. Przede wszystkim są one niekłopotliwe w czyszczeniu. Bez trudu można je odkurzać na sucho, jak również poddawać zabiegom w postaci szamponowania, z zastosowaniem odpowiednio dobranych detergentów. Dywany z naszego sklepu internetowego są bardzo przyjemne w dotyku. To syntetyczne zamienniki produktów z wełny lub jedwabiu. Ich średniej wysokości runo nie gromadzi w swoim wnętrzu kurzu i roztoczy, bakterii, a także pleśni. Nie mają one także tendencji do butwienia pod wpływem wilgoci.

Dywany Fryz w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru

DYWAN Fryz ADVENTURE EXTRA GRUBY MAROKAŃSKI HIT
DYWAN ADVENTURE EXTRA GRUBY MAROKAŃSKI HIT

Rekomendowane przez nas dywany typu fryz do złudzenia przypominają swoim wyglądem ekskluzywne, ręcznie robione dywany wełniane czy jedwabne. Z uwagi na to, produkty te mogą znaleźć się w reprezentacyjnych pomieszczeniach. Świetnie sprawdzą się one jako element wyposażenia salonu, sypialni lub też stylowego gabinetu, gdzie podejmuje się kluczowych partnerów biznesowych i kontrahentów. Polecane przez nasz sklep internetowy dywany fryz nie tracą swoich pierwotnych właściwości, nawet po wielu latach eksploatacji. To wyroby, które można dobrać pod względem kolorystyki i wzornictwa do estetyki danego pomieszczenia lub też indywidualnych preferencji i oczekiwań.

Warto przeczytać: Dekoracyjny ociekacz na buty

Nowoczesne dywany fryz to produkty wykonane z przędzy syntetycznej, do złudzenia przypominającej tę naturalną. To wyroby, które mogą być imitacją luksusowych dywanów, stworzonych z naturalnych włókien.