Kategorie
Dywany

Dywany Heat-Set do każdego wnętrza.

Efektownie prezentujące się dywany Heat-Set to produkty, które zaskakują swoją estetyką i perfekcją wykonania. Wyroby te mogą zdobić pomieszczenia mieszkalne i biurowe.

Dostępne w zróżnicowanej kolorystyce i wzornictwie dywany heat-set, to propozycja dla osób, którym zależy na posiadaniu produktów, wykonanych z wysokiej jakości przędzy polipropylenowej z domieszką starannie dobranych włókien poliestrowych o odpowiedniej grubości. Ta mieszanka włókien stanowi gwarancję tego, że dywany heatsetowe są odporne na intensywną eksploatację.

Dywany Heat-Set – produkty wykonane z ulepszonej przędzy polipropylenowej

Modne dywany heat-set mogą posiadać różne wysokości runa, dzięki połączeniu polipropylenu i termicznie stabilizowanego poliestru. Daje to efekt trójwymiarowości, co z pewnością sprawia, że dywany heatsetowe prezentują się bardzo oryginalnie i dzięki temu mogą być nietuzinkową ozdobą wielu pomieszczeń w domu, mieszkaniu lub biurze.

Jakie zalety mają dywany heatsetowe?

Nowoczesne dywany heatsetowe to alternatywa produktów wykonanych z naturalnej przędzy. Wyroby te przypominają w dotyku i strukturze, tradycyjne kobierce wełniane lub jedwabne. Tym, co wyróżnia dywany heat-set jest fakt, że mogą one znajdować się w pomieszczeniach zajmowanych przez alergików i osoby nietolerujące pyłków, kurzu oraz roztoczy.

Wysokiej jakości dywany heat-set to bardzo modne i popularne dodatki do wnętrz. To funkcjonalne zabezpieczenie podłogi może być także przykuwającą uwagę dekoracją, podkreślającą design danego wnętrza, zarówno tego mieszkalnego, jak i firmowego.

Dodaj komentarz