Kategorie
Firany Wystrój wnętrz

Firany do wnętrz nowoczesnych – jakie wybrać?

Nowoczesne wnętrza wymagają modernistycznych rozwiązań nie tylko w zakresie umeblowania, ale również doboru dekoracji. Dotyczy to także firanek, których ciekawe modele potrafią w dużym stopniu ożywić i ozdobić wystrój wnętrza. Jakie nowoczesne firanki sprawdzą się w nowoczesnym salonie, a co lepiej wybrać do sypialni lub pokoju młodzieżowego? Zobaczmy.

Nowoczesne firanki do salonu

Nowoczesny salon może zostać wyposażony na różne sposoby. Mnogość modernistycznych stylów sprawiła, że ludzie wykazują się szeroką innowacją w tworzeniu swoich najważniejszych pokoi w mieszkaniu. Niezależnie od tego, jak wiele elementów wyposażenia ustawimy w salonie, należy zadbać także o odpowiednią oprawę okien. W tym zakresie sprawdzą się nowoczesne firanki na taśmie, wykonane z materiału sable, które świetnie prezentują się na tle innowacyjnych mebli. Uniwersalnym i ponadczasowym stylem charakteryzuje się także woal – tkanina często wykorzystywana do produkcji firan. Warto pamiętać, że w salonie zazwyczaj znajdują się nie tylko zwykłe okna, ale i większe okno balkonowe, które wymaga indywidualnego działania. Na szczęście bez problemu znajdziemy gotowe nowoczesne zestawy balkonowe, które składają się z firanek na okna standardowe oraz długiej firany balkonowej. Nowoczesne firanki z cyrkoniami to idealna propozycja dla wielbicieli luksusów i wysokiego stylu, którzy chcą stworzyć elegancki modernistyczny salon, robiący dobre wrażenie na gościach.

Nowoczesne firanki do sypialni

Jak powinna wyglądać nowoczesna sypialnia? Aktualnie coraz częściej stawia się na minimalizm kolorystyczny, ale niezależnie od tego, jakie barwy będą przeważały w pomieszczeniu, na pewno sprawdzą się w nim białe firanki nowoczesne. Dla ozdoby okna w sypialni wybrać można gotową firankę z przezroczystego woalu, ozdobioną dekoracją. Stawiając na produkty dekoracyjne, urozmaicimy nasza domową sypialnię, dodając jej delikatnego klasycznego akcentu, który zapewni ciekawy kontrast z nowoczesnymi meblami.

Nowoczesne firanki do pokoju młodzieżowego

Jakie firanki wybrać do nowoczesnego pokoju młodzieżowego? Dostępnych modeli jest wiele, każdy wybór warto jednak ustalić z nastolatkiem, który ma już swój wyrobiony gust. Wciąż jednak warto stawiać na firanki z woalu, które sprawdzą się w dowolnej przestrzeni nowoczesnego mieszkania. W pokoju młodzieżowym sprawdzą się panele ekranowe, które świetnie skomponują się z młodzieżowymi akcentami w pomieszczeniu. Warto również zwrócić uwagę na gotowe firany na taśmie, które można z łatwością zawiesić i ściągnąć z karnisza.

Dodaj komentarz