Dane kontaktowe:

strona www: https://www.toursport.pl/marki/hms

telefon: +48 537 192 223

Marka HMS fitness to jeden z czołowych producentów sprzętu i akcesoriów do treningów, wybieranych przez kluby sportowe i siłownie w Polsce. Firma wykonuje wysokiej jakości produkty, pozwalając ludziom w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania, wzmacniać własną kondycję fizyczną i skutecznie rozbudowywać mięśnie.

Co w ofercie HMS?

Wśród sprzętu HMS znajdziemy między innymi: zestawy hantli regulowanych, ławki treningowe, drążki, atlasy, rowerki, bieżnie i cały szereg innego sprzętu oraz akcesoriów do ćwiczeń. HMS to marka, która jest chętnie wybierana przez właścicieli siłowni ze względu na dobrą jakość produktów w stosunku do ceny. Co więcej, wśród modeli, prezentowanych przez markę, każdy z pewnością znajdzie także sprzęt, który może przydać się w domowej siłowni.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem klubu sportowego, czy też poszukujesz czegoś na własny użytek, zachęcamy do dowiedzenia sklepu sportowego Toursport, współpracującego właśnie z marką HMS. W ofercie sklepu znajduje się całe mnóstwo produktów w dobrej cenie, które można wybrać do wyposażenia profesjonalnego miejsca treningowego.

Dobrą formę fizyczną można osiągnąć na różne sposoby, a sprzęt HMS nam w tym pomoże. Jeżeli chcemy ćwiczyć bezpiecznie i zadbać o rozwój każdej partii naszego ciała, warto postawić na sprawdzone maszyny, które wykorzystywane są w tak wielu siłowniach w Polsce. Marka HMS oferuje swoim klientom wysokiej jakości narzędzia treningowe, dzięki którym każdy z pewnością osiągnie swój cel, poprawiając kondycję fizyczną i wpływając korzystnie na zdrowie całego organizmu.

Sztangielki sztanga 2w1 31kg HMS

Sztangielki-sztanga 2w1 SGP30 31kg HMS

Sztangielki sztanga 2w1 SGP30 31kg HMS

Orbitrek magnetyczny 6kg HMS Grey

Orbitrek magnetyczny H2205 6kg HMS Grey

Orbitrek magnetyczny H2205 6kg HMS Grey