Kategorie
Piece do pizzy i chleba

Inhibitor to nowoczesne środki ochrony instalacji C.O.

Osoby zawodowo zajmujące się konserwowaniem systemów grzewczych, często używają do tego celu specjalnie dobranych preparatów. Jest nim z pewnością inhibitor korozji do instalacji co.

Specjalnie opracowany skład chemiczny, którym wyróżnia się inhibitor korozji do systemów co, pozwala na skuteczne zabezpieczenie instalacji centralnego ogrzewania przed niekorzystnym działaniem szlamu, kamienia kotłowego i rdzawego nalotu. Ten wydajny preparat nadaje się do używania w różnego typu instalacjach, wyposażonych w plastikowe zbiorniki bądź też te wykonane z aluminium, miedzi, stali lub mosiądzu. Pozytywnie zaopiniowany przez specjalistów inhibitor korozji może być używany przez cały rok. Produkt ten jest pozbawiony dodatku oleju mineralnego, co z pewnością przemawia za jego zakupem.

Inhibitor korozji do systemów centralnego ogrzewania z elementami ze stali, mosiądzu lub aluminium

inhibitor korozji do instalacji C.O. Vitcas
Inhibitor korozji do instalacji C.O. Vitcas

Specjaliści, którzy na co dzień, zajmują się konserwacją różnych systemów grzewczych, uważają, że inhibitory korozji do instalacji c.o., dostępne również w ofercie naszego sklepu internetowego, doskonale spełnią swoje zadanie. To preparaty ochronne, przeznaczone do instalacji pośrednich. Nie zaleca się ich stosowania w systemach z pojedynczym doprowadzeniem zimnej wody. Warto wspomnieć, że inhibitory korozji do instalacji co mogą być używane, gdy właściciel kotłów zauważy spadek ich mocy, korodowanie zaworów, grzejników lub rur, a także osadzanie się kamienia i pojawianie zgorzelin. Wyżej wymienione inhibitory korozji do instalacji co mogą służyć także do skutecznego zapobiegania zapowietrzaniu się grzejników, szczególnie gdy przez długi czas nie były one uruchamiane.

Może Cie zainteresować:

Nowoczesny inhibitor korozji służy do ochrony instalacji centralnego ogrzewania. Skutecznie zabezpiecza on systemy wykonane ze stali, miedzi, mosiądzu lub aluminium.