Kategorie
Biżuteria

Jak dobierać naszyjniki damskie dla wymagających kobiet

Dane kontaktowe:

strona www: https://amessa.pl/bizuteria/kolczyki.html

W tym sezonie trendem jest masywna biżuteria damska wykonana z lekkiego plastiku. A dzięki tej biżuterii naprawdę możesz tworzyć niezapomniane wizerunki, być jasną i być w centrum uwagi.

Eksperymentuj i baw się dobrze!

Kolczyki łańcuszki z tworzywa sztucznego

Możesz stworzyć wizerunek, w którym jasne, masywne kolczyki wiszące z łańcuszkiem będą w centrum uwagi. A cały twój wizerunek zostanie zbudowany wokół nich. 

Oto kilka przykładów modnych kombinacji:

  • Delikatny wizerunek jesienny: złote kolczyki łańcuch + złoty szal lub lekki szalik
  • Jasny wizerunek efektowny: czerwone kolczyki łańcuch + czarna sukienka + czerwona torba
  • Stylowy wizerunek jeansowy: niebieskie kolczyki łańcuch + jeans + biała bluzka

Naszyjnik gruby z tworzywa sztucznego jak dopasować.

Ultramodny dodatek, który równie dobrze zszedł z wybiegu. Ten naszyjnik może być również jedynym i głównym akcentem Twojego wizerunku. Z czym go nosić? Z bluzkami, sukienkami, golfami, samodzielnie lub w zestawie z małymi kolczykami. Możesz też eksperymentować z okryciem wierzchnim. Takie łańcuchy mogą pasować do płaszcza lub prochowca, a dodatkiem może być torba z łańcuchami.

W pokazach mody 2021, projektanci nie poprzestają na laurach i masywne łańcuchy są ponownie na wybiegu. A to oznacza, że twoja biżuteria będzie odpowiednia w nowym sezonie!

Wybierz stylowe akcesoria damskie  i dodatki dla kobiet:kolczyki, bransoletki, naszyjniki  złote i srebrny  na naszej stronie amessa.pl.

Dodaj komentarz