Kategorie
Dziecko

Jaki nocnik dla chłopca i dziewczynki?

Dane kontaktowe:

Rodzice niemowląt często poszukują informacji na temat tego, jaki nocnik dla chłopca i dziewczynki? W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się funkcjonalne produkty, przeznaczone dla maluszków od 6 miesiąca życia.

Dobrej jakości nocnik dla dzieci powinien zachęcać daną pociechę do załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych do tego produktu, co umożliwia powolne, ale skuteczne wyeliminowanie potrzeby zakładania pieluch lub pieluchomajtek. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się, zarówno nowoczesny nocnik przeznaczony dla chłopca lub dziewczynki, jak i nakładka na toaletę dedykowana nieco starszym dzieciom. Dużą popularnością naszych klientów cieszy się nocnik Luma Sage Green. To wyrób atestowany i certyfikowany, posiadający anatomiczny kształt. Znosi on obciążenie do 25 kg, co umożliwia korzystanie z tego wyrobu, również dzieciom uczęszczający do żłobków i przedszkoli. To nocnik, który stanowi pierwszy krok w treningu samodzielnego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych. W naszej stałej ofercie znajduje się także nocnik Funny francuskiej firmy Thermobaby różowy. Jest to produkt dedykowany dziewczynkom. To wyrób o matowej powierzchni, co zapobiega przywieraniu do niej skóry małego dziecka.

Jaki nocnik dla chłopca i dziewczynki? Wysokiej jakości produkty

Nakładka na WC ze stopniem THERMOBABY - biały

W naszym sklepie internetowym znajduje się także nocnik dla dzieci dedykowany chłopcom od ukończenia przez nich 12 miesiąca życia. To produkt o bardzo niskiej wadze, co umożliwia zabranie go ze sobą w dowolnie wybrane miejsce. Polecany przez nas nocnik wieloryb Pastel Blue Mint przypomina swoim kształtem żyjące w oceanach walenie. Jego stabilna, antypoślizgowa podstawa, zapobiega przesuwaniu się tego produktu po podłożu wykonanym z gresu lub płytek ceramicznych. To produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa, pozbawionego dodatku BPA. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się także funkcjonalna nakładka na toaletę. To produkt przeznaczony dla nieco starszych pociech, które korzystają już z muszli sedesowej, aby załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Proponowana przez nas nakładka na WC ze stopniem Thermobaby Biała jest wyrobem łatwym do montażu i demontażu. Posiada ona regulowaną wysokość nóżek, co umożliwia dopasowanie jej do toalety o różnej wysokości. To wyrób dedykowany dzieciom powyżej 18 miesiąca życia.

Odpowiednio dobrany nocnik dla dzieci może być pierwszym krokiem do wyeliminowania potrzeby zakładania pieluch lub pieluchomajtek. Produkt ten powinien być wykonany z najlepszej jakości materiałów, wolnych od BPA.