Kategorie
Wystrój wnętrz

Kołatki do drzwi

Stylowe kołatki do drzwi to produkty dekoracyjne, wykonane ze starannie dobranych materiałów. Wyroby te zastępują popularne dzwonki do drzwi, które również są nietuzinkową ozdobą wejścia do domu lub mieszkania.

Luksusowe kołatki do drzwi z naszego sklepu, to produkty ozdobione płaskorzeźbą z podobizną głowy lwa. Posiadają one funkcję dzwonka. Te patynowane wyroby zostały pokryte bezbarwną warstwą lakieru, zapobiegającą ich utlenianiu się ich powierzchni pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Kołatki do drzwi – nietuzinkowa ozdoba wejścia domu lub mieszkania

Mosiężne kołatki do drzwi, które można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, to wyroby wykonane metodą odlewu. Na walory estetyczne tych produktów wpływa ich patynowanie. Eleganckie kołatki do drzwi z wizerunkiem lwa posiadają specjalny element umieszczony u dołu, a przeznaczony do bezproblemowego montowania tego przycisku do dzwonka.

Dlaczego warto kupić kołatki do drzwi?

Nieskomplikowany montaż, którym wyróżniają się kołatki do drzwi z naszego asortymentu, ułatwiają gwintowane otwory w tych produktach i dwie śruby z gwintem metrycznym, dostępne w zestawie. Efektownie prezentujące się kołatki do drzwi z wizerunkiem lwa nie wymagają zabiegów konserwacyjnych. Niska waga proponowanych przez nas produktów nie powoduje obciążenia stolarki drzwiowej.

Oryginalnie wyglądające kołatki do drzwi to wyroby wykonane bardzo starannie. Ich doskonały wygląd sprawia, że mogą być one efektowną dekoracją, jak również alternatywą dzwonków.