Kategorie
Piece do pizzy i chleba

Pasta do uszczelniania gwintów

Dobrej jakości pasta do uszczelniania gwintów przyda się każdej osobie, która potrzebuje tego typu produktów, aby uszczelnić połączenia gwintowe w instalacjach wodno- klimatyzacyjnych. Wyrób ten zapobiega wyciekom wody w systemach wodnych i gazowych.

Odpowiednio dobrana pasta do uszczelniania gwintów jest produktem zgodnym z podstawowymi normami, między innymi BS EN 751-2 :1997 i BS6956 Część 5: 1992.  To wyrób eliminujący powstawanie wycieków wody we wszelkiego typu systemach wodnych i gazowych. Może on być stosowany jako podstawowe uszczelnienie połączeń gwintowych w rurach znajdujących się w instalacjach wodno-kanalizacyjnych. Dokładnie przetestowana przez wielu specjalistów pasta do uszczelniania gwintów jest materiałem nieulegającym stwardnieniu, dzięki czemu zachowuje ona pożądaną elastyczność i giętkość. Produkt ten może być stosowany do rur, przez które przechodzi, zarówno zimna, jak i gorąca woda, a także gaz ziemny, LPG i para o niskim ciśnieniu, dochodzącym do 7 bar. Oceniona bardzo pozytywnie pasta do uszczelniania gwintów, wytrzymuje temperaturę do 200 stopni Celsjusza.

Pasta do uszczelniania gwintów o nietoksycznym składzie

PASTA DO GWINTÓW - 400g

Pozytywnie zaopiniowana przez wiele osób pasta do gwintów jest bardzo łatwa do stosowania. Produkt ten nie wymaga czasochłonnej obróbki, jak również jego łączenia z różnego typu związkami chemicznymi, co wpływa na komfort jego używania. Pasta do gwintów może być stosowana w budynkach mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych, ponieważ jest to produkt całkowicie nietoksyczny, nie wchodzący w żadne niepożądane reakcje z organizmami wodnymi, a także środowiskiem naturalnym. Wyrób ten może być nakładany na czyste powierzchnie. Należy rozprowadzać go bardzo dokładnie i równomiernie. W niektórych sytuacjach produkt ten sprawdza się także jako smar umożliwiający mocne dokręcenie gwintów.

Czytaj także: Piec do pizzy domowy w ogrodzie

Posiadająca wszystkie wymagane normy pasta do gwintów jest preparatem wysokiej jakości. Nie zmienia swoich pierwotnych właściwości chemicznych i fizycznych pod wpływem działania niskiego ciśnienia wody, gazu ziemnego czy temperatury dochodzącej do 200 stopni Celsjusza.