Kategorie
Wędkarstwo

Pellet karpiowy to skuteczna zanęta na karpia

Dane kontaktowe:

strona www: https://tandembaits.com/przynety/pellets

telefon: +48 71 397 03 90

Dobrej jakości pellet karpiowy sprawdzi się, zarówno u amatorów, jak i zawodowych poławiaczy tego gatunku ryb. Można zdecydować się na produkty o różnym w kształcie i kolorze, a także gramaturze.

Nowoczesny pellet wędkarski stanowi rozwiązanie dla osób pragnących zwiększyć efektywność swoich połowów. Można zdecydować się na produkty w opakowaniu 1 i 5 kg. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się pellet karpiowy w rozmiarze 12 mm lub 16 mm, a także ten niewielki, przeznaczony do krótkich zasiadek. Można dobrać aromat, jaki ma wydzielać wybrany pellet karpiowy. Wpływa on na skuteczność połowów. Można zdecydować się na zapach czarnego halibuta lub też inną nęcącą kompozycję zapachową. Produkt, którym jest pellet wędkarski, może być zamoczony w oleju rybnym i nałożony na włos.

Pellet karpiowy – jakie zalety ma ten produkt?

SuperFeed Micro Pellet 2mm
SuperFeed Micro Pellet 2mm

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się pellet karpiowy, dostępny także w formie produktów o własnym aromacie. Stanowią one skuteczny sposób nęcenia małych i średniej wielkości osobników. Wędkarzom, którym zależy na posiadaniu specjalnie skomponowanej mieszanki, proponujemy pellet karpiowy, stanowiący połączenie owoców i słodkich dodatków lub też ten o aromacie rybnym. Produkty te świetnie sprawdzą się późną wiosną i latem, kiedy karpie posiadają doskonałe warunki do żerowania i pobierają ogromne ilości pokarmu. Proponowany przez nas pellet wędkarski można zabierać w dowolnie wybrane miejsce, w tym na trudne łowiska.

Przeczytaj także: Orzechy tygrysie – nowość wśród ziaren na karpia

Nowoczesny pellet karpiowy to gotowe mieszanki, starannie wyselekcjonowanych produktów. Ich nęcący zapach i powolne rozpuszczanie w wodzie, umożliwia wabienie, nawet bardzo dużych osobników karpi.