Kategorie
Hobby Wędkarstwo

PVA Stick mix

Nowoczesna zanęta wędkarska PVA Stick mix jest produktem stworzonym z myślą, zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych poławiaczach ryb. Dzięki odpowiednio dobranej konsystencji, produkt ten ulega bardzo wolnemu rozpuszczeniu w wodzie i nęci nawet bardzo duże okazy karpi.

Skutecznie działająca zanęta wędkarska PVA stick jest przeznaczona do nęcenia ryb przepływających przez dane łowisko. PVA Stick mix sprawdzi się, zarówno u osób, którym zależy na złowieniu bardzo dużych osobników, jak i tych wybierających łowiska, gdzie rzadko trafiają spore okazy karpi.

PVA Stick mix – specjalistyczna zanęta wędkarska

Wysokiej jakości zanęta wędkarska PVA stick może być używana w materiałach PVA w postaci worków, tuneli oraz siatek. Została ona przygotowana z myślą o tych metodach połowu. PVA Stick mix rozpuszcza się w wodzie w sposób bardzo wolny, co jest uwarunkowane jej temperaturą. Dzięki temu na długo zachowuje on swoje pierwotne właściwości i umożliwia skuteczne nęcenie przepływających ryb.

Jakie zalety ma produkt PVA stick?

Zbilansowana mieszanka tłuszczy, związków mineralnych i witamin, które zawiera zanęta wędkarska PVA Stick mix, zachęca ryby do udania się na konkretne łowisko. PVA stick to odpowiednio dobrana mieszanka, która dzięki swojej wilgotnej, oleistej konsystencji, nie wymaga rozrabiania. Dzięki niej można od razu rozpocząć łowienie, bez potrzeby marnowania swojego czasu i energii na przygotowanie odpowiednio dobranej zanęty.

Opracowana z udziałem doświadczonych poławiaczy ryb zanęta wędkarska PVA stick jest produktem sprawdzonym, dedykowanym miłośnikom tego sposobu spędzania wolnego czasu. To skoncentrowana mieszanka wielu składników aktywnych, gwarantujących udane połowy.