Kategorie
Wystrój wnętrz

Świecznik mosiężny może mieć różne formy

Elegancki świecznik mosiężny to produkt, który może być dekoracją pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Stylowa menora świetnie sprawdzi się także jako upominek na różne okazje.

Ekskluzywna menora to siedmioramienny, żydowski świecznik, wykonany z najlepszej jakości mosiądzu. Produkt ten był używany przez Żydów w celach obrzędowych. Proponowana przez nas menora to manufakturowy wyrób imitujący godło Izraela, który został dodatkowo zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Świecznik mosiężny przypominający jedenz najstarszych symboli Narodu Żydowskiego

Piękna menora z naszego asortymentu to wyjątkowy, bogato zdobiony świecznik. Stanowi on wierne odwzorowanie produktu używanego przez Żydów w Przybytku i Świątyni Jerozolimskiej. Polecany przez nas świecznik mosiężny jest jednym z najstarszych symboli Narodu Żydowskiego. Wyrób nie wymaga regularnej konserwacji, ponieważ został on pokryty specjalnie dobranymi preparatami, chroniącymi mosiądz przed zaśniedzeniem.

Menora – dekoracja stołów w jadalniach czy wnętrz salonów

Świecznik mosiężny MENORA, 7 ramienny

Misternie wykonany świecznik mosiężny z naszego asortymentu, przypomina swoim kształtem gorejący krzew, który Mojżesz ujrzał na górze Synaj. Produkt ten jest wykonany z odlewu mosiężnego i posiada okrągłą, karbowaną podstawę. Dzięki temu proponowana przez nas menora może być luksusową dekoracją, zdobiącą salony lub jadalnie.

Warto przeczytać: Ceramiczne osłony na wazony, doniczki

Starannie wykonana menora to luksusowy świecznik, stworzony z odlewu mosiężnego. Produkt ten został zrobiony z najlepszych materiałów, co potwierdza jego wysoką jakość.