Oryginalne części do silnika marki Perkins, do których zalicza się to tłok Perkins, to wyroby najwyższej jakości. Posiadają one wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza ich trwałość, jak również odporność na intensywną eksploatację.

Dostępny w naszej ofercie tłok Perkins to produkt oryginalny. Posiadamy także zamienniki najwyższej jakości. Można zdecydować się na wyrób dopasowany do modelu silnika używanego sprzętu budowlanego, remontowego czy też rolniczego. Rekomendowany przez nas tłok Perkins został wykonany bardzo starannie. Posiada on różne średnice do wyboru. To wyrób o bardzo niewielkiej wadze, która nie przekracza 1 kg. Polecany przez nas tłok kompletny Perkins stanowi podstawowy element silników wysokoprężnych, montowanych w maszynach rolniczych i budowlanych, a także w sprzęcie ciężkim znanych oraz cenionych marek. To wyrób zabezpieczony przed ryzykiem korodowania, a także uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z jego użytkowania i codziennej, intensywnej pracy.

Tłok Perkins – element montowany w silnikach

Tłok ze sworzniem Perkins 1004 / 1006 STD
Tłok ze sworzniem Perkins 1004 / 1006 STD 

Nowoczesny tłok z pierścieniami Perkins z naszej oferty stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego właściciela czy użytkownika maszyn budowlanych oraz rolniczych. To wyrób, który można zakupić, zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych. Posiada on optymalnie dobraną wysokość, a także średnicę. Wyrób ten nie nastręcza żadnych trudności w jego montażu, jak również późniejszym demontażu. To nowoczesny produkt, dedykowany silnikom spalinowym i wysokoprężnym. Rekomendowany przez nas tłok kompletny Perkins spełnia wszystkie światowe normy jakościowe, dedykowane przemysłowi budowlanemu, maszynowemu, a także rolniczemu. To wyrób, który został oceniony w niezależnych ośrodkach badawczych, co potwierdza jego wysoką jakość. Produkt ten został wykonany bardzo precyzyjnie, dlatego też stanowi on integralną część silnika maszyn rolniczych i budowlanych marki Perkins.

Zobacz też: Pompa wtryskowa podstawa dobrze działającego silnika

Wysokiej jakości tłok Perkins to część silnika montowana w maszynach rolniczych, w sprzęcie ciężkim, a także w urządzeniach budowlanych. To wyrób zabezpieczony przed rdzewieniem i uszkodzeniami mechanicznymi.