Dane kontaktowe:

strona www: https://tandembaits.com/przynety/zanety

telefon: +48 71 397 03 90

Działające z dużą skutecznością zanęty mogą być doskonałą metodą na nęcenie dowolnie wybranego gatunku ryb. Produkty te są dostępne w formie mieszanki bądź też czystego pelletu.

Efektywność połowów uzależniona jest od wielu czynników. Przede wszystkim od rodzaju zanęty, którą dysponuje nie tylko początkujący wędkarz, ale również osoba bardzo doświadczona. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy bardzo bogatą ofertę produktów, które mogą zainteresować nawet najbardziej wymagających odbiorców. To zanęty karpiowe dedykowane osobom, które pragną wybrać się na łowiska obfitujące w bardzo duże osobniki karpia, a także ryby zaliczane do rodziny karpiowatych. Nasze zanęty, przeznaczone do połowu karpi, są stworzone wyłącznie z komponentów biodegradowalnych, niezagrażających faunie i florze.

Zanęty na karpia – zwiększenie efektywności swoich połowów

zanęta SuperFeed PVA Stick Mix
zanęta SuperFeed PVA Stick Mix

Nowoczesne zanęty, które są dostępne w naszej zróżnicowanej ofercie, mogą mieć formę pelletu o bardzo małych rozmiarach. Istnieje także możliwość skomponowania indywidualnej mieszanki do napełnienia nią koszyczka, wykorzystywanego w metodzie Feeder. Pragniemy nadmienić, że popularne zanęty, stosowane w łowiskach o średnim lub wysokim stopniu trudności, powinny być dopasowane do jego typu. Tylko wówczas można osiągnąć sukces i zwiększyć liczbę połowów. Proponujemy zanęty karpiowe, które pracują na obszarze łowienia, uwalniając się dopiero na dnie. Specjalny proces wytwarzania tych produktów sprawia, że rozkładają się one w specjalnie uformowanym kopczyku, zwieńczonym przynętą. Daje to największą szansę na bardzo wysokie branie, szczególnie dużych dorosłych osobników dużych.

Może Cie zainteresuje: Żyłka wędkarska wytrzymuje duże obciążenia

Wpływające pozytywnie na efektywność połowów zanęty karpiowe mogą towarzyszyć organizowanym zasiadkom na ten gatunek ryb. To produkty, które sprawdzą się, zarówno na łatwych, średnich, jak i trudnych łowiskach.