Kategorie
przechowywanie paliwa

Zbiorniki mobilne jfc

Dane kontaktowe:

strona www: https://www.dexoil.pl/producent/jfc

telefon: 536 306 508

Zbiorniki do paliw JFC stanowią optymalne rozwiązanie do magazynowania oraz dystrybucji oleju napędowego. Są to akcesoria, które zastosować można w każdym miejscu, w którym wykorzystuje się silniki wysokoprężne, czyli w ciągnikach, samochodach ciężarowych, samochodach osobowych, maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, wózkach widłowych itp.


Zbiorniki mobilne do oleju napędowe jfc jednopłaszczowe to wysokiej jakości produkty, wykonane w większości z odpornego na promienie UV tworzywa, które dobrze zabezpiecza paliwo. Zbiorniki o unikalnej, kompaktowej konstrukcji pozwalają na podejście z wózkiem z każdej strony, dzięki czemu znacznie łatwiej jest zbiornik przewieźć. Producenci dbają także o specjalne zabezpieczenia, zwiększające bezpieczeństwo podczas transportu zbiornika z paliwem.

Paliwo do zbiornika jfc dostarczyć można bezpośrednio do urządzenia lub pojazdu w miejscu jego wykorzystania. Dzięki temu unikniemy przestoju w czasie pracy. Dobry zbiornik mobilny charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją korpusu oraz specjalnym ożebrowaniem, co zabezpiecza paliwo przed nadmiernym ruchem w trakcie transportu. Konstrukcja ta chroni również przed przewróceniem zbiornika oraz pojazdu transportującego. W zbiornikach bardzo często stosowane są także układy dystrybucyjne zabezpieczone zamkiem, chroniące przed dostaniem się osób niepowołanych do zbiornika.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zbiornika mobilnego jfc, zajrzyj do naszego sklepu internetowego. W ofercie udostępniamy zbiorniki mobilne jednopłaszczowe Truck-Tank o potwierdzonej jakości i optymalnych kształtach.

Dodaj komentarz