Niezawodny w działaniu filtr paliwa, montowany jest, zarówno w samochodach osobowych, jak i w maszynach wykorzystywanych w przemyśle ciężkim czy rolnictwie. Podstawowym zadaniem tego podzespołu jest skuteczne oczyszczanie paliwa z cząstek stałych, w taki sposób, aby nie mogły one przedostać się do niego w trakcie procesu transportowania, produkcji lub magazynowania.

Nowoczesny i bardzo wydajny filtr paliwa, który można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, gwarantuje sprawne działanie całego układu paliwowego. Ten niewielki element zapobiega awarii silnika i innych podzespołów. Prawidłowo dobrany filtr paliwa z naszego sklepu internetowego jest bardzo precyzyjny w działaniu. Nadaje się on do silników wysokoprężnych typu spalinowego. Dzięki temu elementowi można zredukować zanieczyszczenia paliwa na poziomie od 65 do 99%. Polecany przez nas produkt skutecznie zatrzymuje wszelkiego typu zanieczyszczenia o średnicy większej niż 10 um.

Filtr paliwa skutecznie wychwytujący zanieczyszczenia

Filtr paliwa Perkins 1206 / Caterpillar
Filtr paliwa Perkins 1206 / Caterpillar

Atrakcyjna oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości filtry paliwowe, przeznaczone do pojazdów używanych w branży rolniczej i przemysłowej. To produkty bardzo łatwe w wymianie. Nie wymagają one częstej konserwacji czy renowacji. Wysoka sprawność każdego oferowanego przez nas filtra, pozwala na jego użytkowanie przez bardzo długi czas, bez potrzeby wymiany na nowy. Polecane przez nas filtry paliwa, skutecznie wychwytują takie zanieczyszczenia jak rdza, opiłki metalu, kurz i inne cząsteczki stałe. To produkty trwale, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z ich intensywnej eksploatacji. Szybkie usuwanie zanieczyszczeń stałych z oleju napędowego, bardzo korzystnie wpływa na pracę silnika, znajdującego się w pojazdach mechanicznych. wykorzystywanych do prac w polu, robót drogowych, a także remontów czy transportowania ciężkich materiałów budowlanych.

Czytaj również: Tłok Perkins to najwyższa jakość w śród cześć zamiennych

Nowe fabrycznie filtry paliwowe zapobiegają zanieczyszczeniu silnika i znajdujących się nieopodal podzespołów, spowodowanemu osadzaniem się na nich rdzy, kurzu lub opiłków metalu. To wysokiej jakości elementy, dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie.