Dane kontaktowe:

strona www: https://tandembaits.com/sprzet/kolowrotki

telefon: +48 71 397 03 90

Solidnie wykonane kołowrotki mogą być używane przez osoby doświadczone i amatorów. To sprzęt umożliwiający organizowanie zasiadek na każdym typie łowiska.

Nowoczesne kołowrotki ułatwiają dynamiczne hole. Dzięki ich usztywnionemu korpusowi i odpornej na różnego typu uszkodzenia mechaniczne przekładni ślimakowej, jest to sprzęt najwyższej jakości. Wyroby z tej kategorii są dostępne w naszym sklepie internetowym, w różnych wersjach do wyboru. Korzystając z naszego asortymentu można wybrać model odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom i preferencjom wędkarza. Wszystkie proponowane przez nas kołowrotki zostały stworzone przez firmy, specjalizujące się w produkcji markowych akcesoriów wędkarskich, które można dopasować do umiejętności konkretnego poławiacza ryb. Proponowane kołowrotki gwarantują wysoką wydajność. Odpowiada za to nowoczesna przekładnia, umieszczona w ich wnętrzu.

Kołowrotki na karpie

Kołowrotek Phantom
Kołowrotek Phantom

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się kołowrotek karpiowy z korpusem podanym procesowi określonemu mianem downsizing. Oznacza to, że niewielkie rozmiary konstrukcji zostały połączone z najlepszej jakości przekładnią. Wzmocniony korpus posiada optymalną sztywność, co ułatwia manewrowanie nim i stabilne utrzymanie rotora, jak również wszystkich elementów wewnętrznych, we właściwym miejscu. Polecany kołowrotek karpiowy może być transportowany w bagażniku samochodu lub też na jego tylnym siedzeniu. Produkt ten nie wymaga bardzo częstego konserwowania czy też regulowania jego poszczególnych elementów składowych. To wysokiej klasy akcesorium wędkarskie, dedykowane osobom przygotowującym się do krajowych i międzynarodowych zawodów, jak i początkującym amatorom poławiania ryb, pragnącym używać wyłącznie atestowanego i certyfikowanego sprzętu.

Czytaj także: Sygnalizatory elektroniczne zawsze poinformuje kiedy ryba bierze

Posługiwanie się takimi akcesoriami wędkarskimi, jak kołowrotki, umożliwia szybkie holowanie ryby, jak również zwiększa efektywność połowów. To sprzęt stworzony przez najlepszych specjalistów, pozytywnie zaopiniowany przez wielu zawodowych wędkarzy.