Kategorie
Wędkarstwo

Sygnalizatory elektroniczne zawsze poinformuje kiedy ryba bierze

Wysokiej jakości sygnalizatory elektroniczne to zaawansowane technologicznie urządzenia przydatne, zarówno dla początkujących, jak i bardzo doświadczonych poławiaczy różnych gatunków ryb. Produkty te są dopuszczone do użytku, ponieważ spełniają wszystkie normy Unii Europejskiej.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się sygnalizatory elektroniczne najlepszych marek, specjalizujących się w wytwarzaniu tego typu produktów. Proponowane przez nas urządzenia informują o braniu konkretnej ryby. Obudowa tych produktów jest stworzona ze starannie dobranych tworzyw sztucznych, odpornych na wszelkiego typu uszkodzenia, w tym działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, zalanie wodą, nagłe zmiany temperatury powietrza czy też intensywne promieniowanie słoneczne. Sygnalizatory elektroniczne to głośniki o bardzo czystej barwie dźwięku. które zostały wykończone eleganckimi pokrywami z aluminium..

Sygnalizatory elektroniczne brań

sygnalizator elektroniczny Icon+ alarm
Icon+ alarm

Efektywnie działające sygnalizatory elektroniczne z naszego sklepu internetowego, to produkty wyposażone w najnowocześniejsze, ultraczułe podzespoły. Wbudowane alarmy w postaci mocnych głośników, powiadamiają o braniu. Sygnalizatory elektroniczne z alarmami można dopasować do indywidualnych potrzeb i preferencji danej osoby. Posiadają one 8 – stopniową regulację głośności, jak również jaskrawe diody sygnalizacyjne, które są widoczne z bardzo dużej odległości. Praktyczne w użyciu sygnalizatory elektroniczne z naszej oferty, posiadają metalowy przełącznik on /off. Został on zaprojektowany w taki sposób, aby można było go uruchomić przy pomocy jednej ręki.

Czytaj także: Pellet karpiowy to skuteczna zanęta na karpia

Niezawodne w działaniu sygnalizatory elektroniczne brań to akcesoria dedykowane poławiaczom ryb. Produkty te posiadają wiele przydatnych funkcji.