Nowoczesne kulki haczykowe stanowią świetne rozwiązanie dla początkujących i zaawansowanych poławiaczy ryb. To produkty wzbogacone wysokiej jakości proteinami.

Coraz więcej osób pasjonujących się wędkarstwem, wykorzystuje do połowu ryb kulki haczykowe. Produkty te są dostępne w różnych wersjach smakowych, kolorystycznych i zapachowych do wyboru. To wyroby o różnej wielkości i wadze. Mogą być dopasowane do potrzeb gatunku ryby, żerującej na danym łowisku. Rekomendowane przez nas kulki haczykowe, dostępne są w ofercie naszego sklepu internetowego. To tonące przynęty o bardzo bogatym i kompletnym składzie w postaci makro i mikroelementów. To komponenty stymulujące ryby do brania. W składzie polecanych przez kulek haczykowych znajduje się betaina, aminokwasy, a także ekstrakty z owoców morza, mączka rybna i proteiny mleczne.

Kulki haczykowe wzbogacone aminokwasami i cennymi komponentami wabiącymi ryby

przynety haczykowe SuperFeed Pure Wafters

Proponowane przez nas akcesoria wędkarskie to wysokiej jakości wyroby. Do tej kategorii zalicza się przynęta w postaci naturalnego pelletu. Produkt ten może być stosowany do przynęt włosowych. Wyróżnia się on nietypową specyfikacją pracy, po zanurzeniu w wodzie. Nasza przynęta w postaci pelletu haczykowego jest skuteczna w działaniu, a także bardzo szybko wabiąca ryby. Nawiercony otwór i porowata powierzchnia, wpływają na intensywne uwalnianie aromatów. Stworzona w ten sposób chmura zapachowa zawiera starannie dobrane i maksymalnie skoncentrowane substancje aromatyczne, a także mączki roślinne i zmielone cząstki skorupiaków. Skład, którym wyróżnia się proponowana przez nas przynęta wędkarska może być wzbogacony o nasiona oleiste.

Czytaj także: Namiot wędkarski pozwoli uczestniczyć w zasiadkach nie zależnie od pogody

Dobrej jakości kulki haczykowe zawierają skoncentrowane aromaty. Wytworzona przez te produkty chmura zapachowa wabi ryby żerujące na łowisku.