Dane kontaktowe:

strona www: https://tandembaits.com/sprzet/bivvy-namioty

telefon: +48 71 397 03 90

Nowoczesny namiot wędkarski przyda się w trakcie organizowania zasiadek na różnych typach łowisk. To konstrukcja bezpieczna, która zabezpiecza poławiacza ryb przed opadami deszczu czy nagłym spadkiem temperatury powietrza.

Wysokiej jakości namiot wędkarski to produkt wykonany bardzo starannie. Jest on bardzo łatwy do rozłożenia i złożenia. Wyrób ten przyda się osobie, która zorganizowała zasiadkę w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Namiot wędkarski nie nastręcza żadnych kłopotów w jego transportowaniu. Konstrukcja tego produktu jest stabilna. Może ona mieć żebra usztywniające. Zastosowanie wodoodpornego materiału do wyrobu produktu, jakim jest namiot wędkarski, gwarantuje zabezpieczenie osób znajdujących się w jego wnętrzu przed opadami atmosferycznymi.

Namiot wędkarski o solidnej konstrukcji, wyposażony w okno

Namiot Phantom Base EXL
Namiot Phantom Base EXL

Atestowany i certyfikowany namiot dla wędkarza może przydać się osobom organizującym zasiadki w różnych porach roku. to konstrukcja, dzięki której można przenocować na wybranym przez siebie łowisku, bez potrzeby organizowania miejsca w hotelu bądź też ośrodku wypoczynkowym. Namiot dla wędkarza jest niezastąpiony w trakcie wietrznej pogody, a także intensywnego promieniowania słonecznego. Znajdujący się w poręcznym pokrowcu namiot dla wędkarza, dostępny również w ofercie naszego sklepu internetowego, nie ulega uszkodzeniom mechanicznym, odbarwieniu czy też matowieniu pod wpływem działania różnych niekorzystnych czynników zewnętrznych. To produkt składający się z czaszy głównej i ścianek bocznych. Mogą one być wykonane z wytrzymałego PCV. Okno zainstalowane w wyżej wymienionym produkcie zapewnia dobrą przepuszczalność naturalnego światła.

Zobacz również: Zanęty wędkarskie cechuje wysoka skuteczność

Przydatny dla zaawansowanych poławiaczy i amatorów namiot wędkarski jest bezpieczną oraz stabilną konstrukcją. To produkt, którego wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną.