Dane kontaktowe:

strona www: https://tandembaits.com/sprzet/podbieraki

telefon: +48 71 397 03 90

Solidnie wykonany podbierak wędkarski to podstawowe wyposażenie każdej osoby łowiącej ryby. Produkt ten jest dostępny w różnych rozmiarach do wyboru, co umożliwia ich dopasowanie do swoich indywidualnych preferencji.

Trwały podbierak na ryby jest wykonany bardzo starannie, co potwierdza jego jakość. Wyrób ten został stworzony z odpowiednio dobranych komponentów, w 100% bezpiecznych dla środowiska naturalnego. Rekomendowany przez nasz sklep internetowy podbierak składa się z jednoczęściowej rączki, wykonanej z bardzo trwałego, a jednocześnie lekkiego kompozytu węglowego. Stanowi to gwarancję wygodnego i pewnego manewrowania tym wyrobem w trakcie procesu pdobierania, nawet bardzo dużych osobników. Głowica, którą posiada podbierak z naszego asortymentu, jest stworzona z konstrukcyjnego kompozytu nylonu. Posiada ona dodatkowe wzmocnienia poprzeczne i odpowiednio wyprofilowany kształt. Wszystko to wpływa na wytrzymałość mechaniczną tego akcesorium wędkarskiego.

Podbierak wędkarski z łatwą do czyszczenia siatką

Podbierak karpiowy 42 calowy dwuskładowy
Podbierak karpiowy 42 calowy dwuskładowy

Niska waga, którą wyróżnia się podbierak wędkarski z naszego sklepu internetowego, ułatwia jego przenoszenie, jak również transportowanie. To akcesorium wędkarskie, które może znaleźć się w podstawowym wyposażeniu początkującego i zaawansowanego poławiacza ryb. Produkt ten posiada węglowe, wyjmowane ramiona, które gwarantują sprawny transport wyholowanej ryby na brzeg. Szybkoschnąca i bardzo lekka siatka z materiału, który nie absorbuje nieprzyjemnych zapachów, jest bardzo łatwa do czyszczenia. Czynność ta nie wymaga stosowania żadnych środków chemicznych. Rekomendowany przez nas podbierak może posiadać długość rączki 187 cm. Wzmocniona głowica ma kształt zaprojektowany z udziałem najwybitniejszych ichtiologów, co gwarantuje, że skutecznie ułatwi ona transport holowanej ryby na brzeg.

Czytaj więcej: Kołowrotki z połączeniu z wędziskiem to przepis na udaną zasiadkę

Wysokiej jakości podbierak wędkarski przyda się każdej osobie poławiającej ryby. To niezbędne akcesorium, umożliwiające bezpieczne wyholowanie karpia lub innego gatunku ryby na brzeg.