Kategorie
Dziecko

Pomoce naukowe do nauki czytania

Dane kontaktowe:

strona www: https://nirko.pl/art-szkolne

telefon: +48 500 800 553

Rozpoczynając edukację dziecka, rodzice chętnie sięgają po pomoce naukowe do nauki czytania. Kolorowe, często ukryte pod postacią interesującej gry artykuły szkolne, pozwalają dziecku z przyjemnością poznawać pierwsze słowa, litery i cyfry.

Pomoce naukowe do nauki czytania wspierają rodziców w trudnym procesie oswajania dziecka z alfabetem. Nauka czytania to duże wyzwanie, zarówno dla dziecka, jak i jego opiekunów. Realizując pierwsze kroki w edukacji dziecka, warto wykorzystać przemyślane pomoce naukowe, które ułatwią to zadanie rodzicom i uprzyjemnią cały proces dziecku. Zestaw tablic Piszę i Zmazuję Litery producenta Adamigo to ciekawa propozycja, dzięki której nauka czytania stanie się przyjemnym,niestresującym dla pociechy etapem rozwoju. Niewielkich rozmiarów tablice pozwalają mu na wielokrotne próby pisania literek. Suchościeralny mazak, dołączony do zestawu umożliwia szybkie wyczyszczenie zapisanych tablic i podejmowanie kolejnych prób pisania. Dzięki zestawowi tablic z uroczym, uśmiechniętym misiem, dziecko poznaje alfabet, a jednocześnie ma możliwość ćwiczenia dłoni podczas pierwszych prób pisania. W przypadku niepowodzenia w pierwszych próbach, maluch nie zraża się, ponieważ wystarczy użycie magicznej ściereczki, by zacząć pisanie od nowa.

Najlepsze pomoce naukowe do nauki czytania

Zestaw Piszę i Zmazuję Cyferki
Zestaw Piszę i Zmazuję Cyferki

Kolorowe pomoce naukowe otwierają przed dzieckiem niezwykły, nieznany dotąd świat baśni i bajek do czytania. Należy pamiętać, że nauka czytania nie powinna być dla dziecka niekomfortową, stresującą sytuacją. Działanie pod presją nie jest łatwe, nawet dla dorosłych. Jeszcze gorzej poradzi sobie z taką sytuacją kilkulatek. Warto zadbać o to, aby pomoce naukowe, które pomogą dziecku miały kolorową, przyjazną oprawę, a sam proces nauki był jednocześnie przyjemną zabawą. Zestaw Piszę i Zmazuję Cyferki to komplet kompaktowych tablic do poznawania cyferek. Załączony w zestawie suchościeralny marker pozwala na wielokrotne próby pisania- z łatwością ściera się nawet suchą ściereczką. Zestaw do nauki pisania cyferek w połączeniu z zestawem tablic do pisania literek, to doskonały komplet, który oswaja dziecko z liczeniem i czytaniem, jednocześnie trenując jego zdolności manualne. Z powyższymi zestawami nauka czytania będzie dla pociechy na pewno interesującą przygodą.

Zobacz także: Torba dla mamy na akcesoria dziecięce

Warto wspierać dziecko w procesie nauki czytania, wykorzystując przy tym dostępne na rynku, przemyślane pomoce naukowe. Umożliwiają one najmłodszym, w przyjaznej dla nich formie, oswajać cyfry i litery, bez niepotrzebnego stresu.