Dane kontaktowe:

strona www: https://nirko.pl

telefon: +48 500 800 553

Nowoczesna torba dla mamy to niezbędne akcesorium dla każdej kobiety, która wychodzi na spacery ze swoim maluszkiem. Produkt ten ułatwia zabranie ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy dla dziecka, jak również przedmiotów osobistych, używanych przez młodą mamę.

Łatwa do czyszczenia i pojemna torba do wózka umożliwia zabranie na spacer z dzieckiem, wszystkich niezbędnych przedmiotów. Dodatkowa torebka na ramieniu może przeszkadzać młodej mamie w swobodnym spacerowaniu z maluszkiem. Torba do wózka to produkt, który powinien być wykonany ze starannie dobranych materiałów. Muszą być one odporne na działanie wilgoci i promieniowania słonecznego. Jednym z produktów, który zasługuje na szczególną uwagę jest plecak torba do wózka Oslo Style. Jest to prosty w fasonie wyrób, bardzo starannie wykończony. Jest on utrzymany w jasnoszarej, gołębiej i grafitowej barwie. Na uwagę zasługuje komora główna otwierana przy pomocy dwubiegunowych zamków błyskawicznych. To produkt posiadający funkcjonalną rączkę, którą można rozpiąć, co pozwala na noszenie torby w dłoniach. Innym wyrobem, który także zasługuje na uznanie jest torba dla mamy do wózka Balance Grey. Produkt ten również posiada stonowaną kolorystykę. W przeciwieństwie do poprzedniego, ma on dodatkową komorę zewnętrzną i schowki, zamykane na zamek błyskawiczny.

Torba dla mamy z dużą ilością schowków

plecak torba do wózka Oslo Style
Plecak, torba do wózka Oslo Style

Matki, które kompletują swoją wyprawkę dla maluszka, nie mogą zapominać także o takim produkcie, jak spacerowa torba dla mamy torba do wózka Basic City. Jest to plecak torba do wózka
stworzony według aktualnie panujących trendów modowych. Do złudzenia przypomina on stylowe wyroby galanteryjne, znanych i cenionych projektantów. To torba dla mamy posiadająca wiele funkcjonalnych schowków zewnętrznych i wewnętrznych, zamykanych na rzepy lub zamki błyskawiczne. Nieco krótsze uchwyty, umieszczone w centralnej części tego produktu, w połączeniu z bardzo długim paskiem, zamocowanym na bardzo solidnych klamrach, umożliwiają wygodne noszenie tego wyrobu. To nowoczesna torba dla mamy, która pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. Osoby, które są zainteresowane produktami stonowanych barwach, mogą wybrać taki wyrób, jak torba dla mamy Supreme. Jest to produkt posiadający szerokie uchwyty w kolorze kremowym, zestawione z materiałem w odcieniu jasnobrązowym. To produkt posiadający funkcjonalny schowek, umieszczony u jego podstawy i zamykany na zamek dwubiegunowy. Pozwala on na bezpieczne przechowywanie akcesoriów elektronicznych, bez ryzyka ich zamoczenia w trakcie opadów deszczu.

Zobacz również: Jaki nocnik dla chłopca i dziewczynki?

Wysokiej klasy torba dla mamy to niezbędne akcesorium na spacerze. Ułatwia ona przechowywanie produktów dla dziecka i niezbędnych przedmiotów, używanych przez młodą matkę.