Dane kontaktowe:

strona www: https://tandembaits.com/sprzet/wedziska

telefon: +48 71 397 03 90

Wysokiej jakości wędki karpiowe zwane potocznie karpiówkami, wyróżniają się specyficznymi cechami i odpowiednim wykonaniem. To produkty tworzone z włókna węglowego ze specjalnym układem przelotek i dzielonym uchwytem.

Dokładnie przetestowane przez zawodowych poławiaczy ryb, wędki przeznaczone na karpia, są wykonane bardzo starannie. To produkty posiadające specjalnie zaprojektowane przelotki i uchwyt, co wpływa na komfort ich użytkowania, a także zapewnia pewny chwyt w trakcie rzucania. Dostępne w naszym sklepie internetowym wędki na karpia są dostępne w różnych długościach do wyboru, co umożliwia dopasowanie ich do typu wędziska bądź też indywidualnych preferencji poławiacza ryb. Do najpowszechniejszych produktów z tej serii zaliczane są długie wędki, przeznaczone do wykonywania bardzo odległych rzutów.

Wędki karpiowe o wysokiej elastyczności

wędki karpiowe
wędki karpiowe Enforcer SST

W zróżnicowanym asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się wędka karpiowa posiadająca optymalnie zaprojektowaną krzywą ugięcia, podawaną w skali od dwóch do 3,5 lb. Produkt ten został oceniony przez amatorów i zawodowców, którzy odwiedzają łowiska o różnym stopniu trudności. Posiadamy takie produkty, jak wędka karpiowa o wysokiej elastyczności. Zapewnia ona większą przyjemność podczas holowania ryby. W naszej ofercie znajduje się także wędka przeznaczona do połowu karpi, która pozwala na zachowanie doskonałych parametrów rzutowych przy jednoczesnym komforcie holowania.

Czytaj także: Podbierak wędkarski pomaga w wyjęciu ryby z wody

Niezawodne wędki na karpie to podstawowe wyposażenie każdego poławiacza wyżej wymienionego gatunku ryb. Produkty te gwarantują precyzję rzutów i przyjemność holowania, nawet bardzo dużych osobników.